Sahne İstanbul Türkbükü

Sahne

İle Benzersiz Bodrum Geceleri!

Sahne

Avrupa’nın en iyi gece klüplerinden biri olarak gösterilen Etiler’deki mekanında birbirinden ünlü sanatçıların canlı performanslarına ev sahipliği yapan ve her yıl yüzbinlerce misafir ağırlayan Sahne İstanbul, 2015 yazından beri Bodrum gecelerine de yön vermekte.
 
Türkbükü’nün kalbinde konuşlanan Sahne İstanbul Türkbükü benzersiz konumu ve dekorasyonu, örneklerine Avrupa’da bile az rastlanan, en ileri teknolojileri içeren ses-ışık altyapısı, 1200 kişilik kapasitesi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş deneyimli personeli ile yaz gecelerinin de cazibe merkezi oldu.
 
15 Haziran 2018 Cuma günü kapılarını açacak olan İstanbul Sahne Türkbükü yaz sezonu boyunca Salı geceleri Rubato, Çarşamba geceleri Fatih Ürek, Perşembe geceleri Hakan Altun, Cuma geceleri Serkan Kaya ve Cumartesi geceleri Demet Akalın’ı ağırlayacak, ayrıca özel konsept etkinliklere de ev sahipliği yapacak.
 
Sahne İstanbul Türkbükü, muhteşem performanslar eşliğinde eğlence ve müziğin tadını sabahın ilk ışıklarına kadar çıkartacağınız unutulmayacak Bodrum geceleri için sizleri bekliyor.